SPINDER POLSKA

Falveo Kraków Mogilany – Dystrybutor bagażników Spinder

DYSTRYBUTOR BAGAŻNIKÓW SPINDER

Falveo Kraków

Falveo Kraków to firma specjalizująca się w montażu haków holowniczych oraz sprzedaży przyczep i bagażników na rowery. Posiada szeroką ofertę produktów najwyższej jakości, zapewniając kompleksową obsługę oraz wsparcie techniczne. Firma stawia na nowoczesne rozwiązania, trwałość oraz komfort użytkowania swoich produktów.

Tak, wszystkie bagażniki Spinder posiadają 3 letnią gwarancję producenta.

Tak, Falveo Kraków oferuje wsparcie techniczne.

Możesz skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej lub obsługą klienta sklepu Falveo Kraków

Serwis samochodowy falveo kraków Mogilany
OFERTA BAGAŻNIKÓW SPINDER W SKLEPIE

Falveo Kraków

W Falveo Kraków znajduje się pełen wybór bagażników na rowery naszej marki Spinder. Oferowane modele są przeznaczone do transportu 2, 3 lub nawet 4 rowerów. Uchylane, wysuwane, z nowoczesnymi światłami LED. Bagażniki Spinder wykorzystują Holenderską jakość i precyzję wykonania, aby zapewnić maksymalny komfort użytkowania. Systemy szybkiego montażu za pomocą dźwigni, lekkie i wytrzymałe materiały oraz funkcjonalne rozwiązania to tylko niektóre z cech, które wyróżniają nasze produkty na rynku.

Bagażniki Spinder są wybierane przede wszystkim ze względu na ich innowacyjność, niezawodność i maksymalną funkcjonalność. Każdy bagażnik jest zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie i maksymalnej wygodzie jego użytkownika. Bagażniki Spinder charakteryzują się nie tylko nowoczesnym designem, ale również wyjątkową trwałością, jednym słowem są to produkty do użytkowania na lata.

Formularz kontaktowy

NAPISZ DO NAS

  SKLEP STACJONARNY I INTERNETOWY

  Zakupy w serwisie Falveo

  Kupowanie bagażnika na rower Spinder w Falveo Kraków to proste i przyjemne doświadczenie. Firma oferuje zakupy w swoim sklepie stacjonarnym. Taka forma zakupów zapewnia dostęp do pełnej oferty produktów oraz profesjonalną obsługę. Warto odwiedzić serwis, gdzie pracownicy pomogą w wyborze najlepszego bagażnika i dodatkowo zamontują hak holowniczy. Można zobaczyć produkty na żywo, porozmawiać ze specjalistami i otrzymać profesjonalne doradztwo.

  falveo kraków
  Opinie użytkowników

  SPINDER

  Poznaj historię naszych

  BAGAŻNIKÓW NA ROWERY

  1998
  2009
  2015
  2023